Başarılarımız
90
Ar-Ge Merkezi
850+
TÜBİTAK Teydeb Projesi
50+
Avrupa Birliği Projesi
200+
Üniversite-Sanayi Projesi
150
Milyon $ Proje Büyüklüğü
200+
Kurumsal Müşteri
30+
Teknokent Şirket Kurulumu
50+
Ekon. Bakanlığı Destekleri
3000+
Eğitim Verilen Profesyonel
7
Ar-Ge ve Finans Zirvesi

Ar-Ge ve İnovasyon Yönetimi

Etkin Proje olarak bizim için en değerli hizmet müşterilerimiz için katma değer yaratabilmektir. Bu nedenle ister uluslararası büyük bir şirket ister mütevazi bir KOBİ olsun tüm müşterilerimize aynı özeni gösterir ve bir iş ortağı olarak müşterilerimiz için maksimum katma değeri yaratacak sonuçlar için çalışmayı ilke ediniriz.  

Uçtan uca hizmet verebilmek amacıyla Etkin Proje; tüm sektör ve boyutlardaki müşterileri için fikir geliştirme aşamasından, uluslararası teknik ve mali standartlara uygun raporlar hazırlamaya kadar geçen tüm süreçlerde entegre hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.  
Ar-Ge Proje Teşvikleri (Tübitak vb.)
Ar-Ge projeleri farklı ulusal ve ulusal arası fonlar tarafından çok yüksek oranlarda hibe ve/veya faizsiz krediler şeklinde desteklenmektedir.
Ar-Ge Merkezi Kurulumu
Etkin proje, deneyimli kadrosu ve otuza yakın Ar-Ge Merkezi referansı ile firmaların Ar-Ge merkezi yapılanmasında tüm teknik, idari ve operasyonel yapıyı kurabilmekte ve yürütebilmektedir.
Avrupa Birliği Destekleri
Avrupa Birliği Destekleri
Yatırım Teşvik Belgesi
Ar-Ge ve İnovasyon konusunda uçtan uca hizmet veren Etkin Proje bugüne kadar yüzlerce kurumsal firma ve profesyonele Ar-Ge ve İnovasyon konusunda başarılı eğitimler vermiştir.
Teknokent ve TTO Hizmetleri
Firmalarımızın doğru projeler ve doğru mali yapı ile bu bölgelerde hızlı bir şekilde yer alabilmelerini sağlamak üzere özellikle aşağıdaki konularda hizmet verilmektedir.
Mali Denetim, Danışmanlık ve Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri
Etkin Proje’nin konusunda uzman ve akademisyenlerden oluşan ekibi, aşağıdaki konularda yatırımcılara destek vermektedir.